Vacature Informatiecoördinator bij het Zorg- en Veiligheidshuis Haaglanden

Geloof jij in integrale samenwerking en wil jij samen met partners het verschil maken in de aanpak voor mensen met meervoudige, complexe problemen? Kan jij informatie van partners efficiënt vergaren en verwerken conform wet- en regelgeving en heb je plezier in het ondersteunen van de ketensamenwerking? Dan is de functie van informatiecoördinator bij het Zorg- en Veiligheidshuis Haaglanden iets voor jou!

Een afwisselende, uitdagende baan waarin je met een enthousiast team en betrokken partners uit de zorg, sociaal domein, strafrecht en bestuur de regio Haaglanden nog veiliger gaat maken.

Wat ga je doen?

Als informatiecoördinator ben je samen met de procesregisseurs verantwoordelijk voor een goed verloop van casusoverleggen in het Zorg- en Veiligheidshuis. De procesregisseur zit het casusoverleg voor en jij ondersteunt hem of haar. Je hebt een belangrijke rol in de informatiedeling waardoor de ketensamenwerking in complexe domein overstijgende casuïstiek verbetert.

Je werkzaamheden zijn onder andere:

  • Plannen, organiseren en vastleggen van afspraken in casusoverleggen
  • Informatie vergaren, veredelen voor de casusoverleggen
  • Overzicht en structuur aanbrengen in informatie in complexe casuïstiek
  • Op begrijpelijke wijze en met oog voor de privacy vastleggen van informatie
  • Signaleren van knelpunten in de informatievoorziening in de ketensamenwerking
  • Indien gevraagd verzamelen en analyseren van managementinformatie
Winkelmandje