Stichting Oud Geleerd Jong Gedaan is op zoek naar vrijwilligers!

Stichting Oud Geleerd Jong Gedaan (OGJG) is op zoek naar jou! Het leukste project van het land wil nóg meer senioren bereiken en is daarom op zoek naar geschikte studentdocenten!

OGJG organiseert interactieve colleges voor senioren, gegeven door enthousiaste studenten (studentdocenten), zowel op (zorg)locaties als online. Doordat dit in de leefomgeving van de senioren gebeurt, bereikt OGJG duizenden senioren per jaar. Zo verbindt OGJG generaties door middel van kennis, verminderen ze eenzaamheid en maken ze de wereld een stukje mooier.

Stichting Oud Geleerd Jong Gedaan is nu op zoek naar nieuwe studenten die colleges willen geven over hun passie en/of studie. Je gaat dan aan de slag als vrijwilliger en leert om je kennis toegankelijk te maken voor een bredere doelgroep tijdens een uitgebreide training. 

 

Als studentdocent:

– Ontvang je een training

– Geef je les aan een geïnteresseerd publiek

– Lever je een bijdrage aan de maatschappij

– Bouw je aan je cv

 

Interesse? Bekijk onze website en meld je aan: https://www.oudgeleerdjonggedaan.nl/studentdocent/

 

Winkelmandje