Vacature Delta Capita

Ben jij druk bezig met je scriptie en ga je binnenkort afstuderen? Of ben je kortgeleden afgestudeerd en op zoek naar een interessante, uitdagende baan? Bij Delta Capita zoeken wij nieuwe talenten die deze zomer als KYC-analisten financiële criminaliteit willen helpen bestrijden. Je kan in juni al beginnen, maar ook later in het jaar hebben we nog volop ruimte voor nieuw talent! Met onze inhouse KYC Academy stomen wij toekomstig talent klaar om vanuit Delta Capita samen met onze klanten het financiële systeem weer een stukje veiliger te maken.

 

Herken jij je in onze missie en duik jij als onderzoeker graag in de meest complexe files? Of wil je meer informatie? Zie dan de vacature via: https://careersdeltacapita.recruitee.com/o/traineeship-financial-crime-start-1-maart-2!

Winkelmandje