Goede Doelen Commissie

Maatschappelijke dienstverlening en inzet is een zeer belangrijke en waardevolle zaak en als studievereniging werken wij daar graag aan mee. Daarom hebben wij de goede doelen commissie opgericht. Dit jaar staat stichting MOVE in de belangstelling. De goede doelen commissie zet zich in om kinderen van een basisschool helpen om een project op te starten waarbij de leefbaarheid van de wijk wordt verbeterd. Dit gaat vaak om kinderen die minder kansen hebben in bepaalde wijken van Rotterdam.

Voor vragen en / of opmerkingen kunt u een e-mail sturen naar voorzitter@svcia.nl.

 

Leden van deze commissie studiejaar 23/24, van links naar rechts, van boven naar onder:

  • Sam van der Pluym (voorzitter)
  • Leonoor van der Linden
  • Joost Boutkam
  • Benta Leal
  • Senna van Buren
  • Mare van de Molengraft

Winkelmandje